fbpx
Select Page

Din videopartner

Vi hjelper deg med din videokommunikasjon.

Captio hjelper deg å nå ditt videopublikum

Captio AS er en ledende leverandør av videoproduksjonstjenester, både live sendinger og produksjon av ulike filmer.

Vi er en av Norges største spesialister innen live video-streaming over internett (webcast). Webcast er en av våre viktigste kompetanseområder og vårt team av produsenter har til sammen over 40 års erfaring i å distribuere live eventer over internett. Dette er med på å sikre at vi kan levere sendinger av høyeste kvalitet på mest mulig hensiktsmessig og effektiv måte i forhold til hva som er kundens behov. Hos oss får våre kunder i hovedsak samme produsent og kontaktperson å forholde seg til gjennom hele prosessen. I kombinasjon med vår kompetanse og erfaring bidrar dette til å spare våre kunder både for bekymringer rundt live sendinger og ikke minst holde kostnadene nede.

Vi har også har lang erfaring med ulike typer videoproduksjon, alt fra reklamefilmer til mindre enklere filmer til bruk i sosiale medier.

Flere av våre kunder som benytter Webcast ønsker i noen tilfeller å gjøre en innspilling på forhånd for så å spille det av som et «live-event» i etterkant. Vi har tilgang på studio med green screen slik at det er mulig å gjøre denne type innspillinger eller for eksempel opplæringsvideor med mer.

Patrik Forsberg

Salg- & Markedssjef

 

Email: patrik.forsberg@captio.no 

Mob: +47 4048 0038 

Marius Dahlsveen

Team Leder / Videoprodusent 

 

Email: marius@captio.no 

Mob: +47 9303 4425

Daniel Sandnes

Videoprodusent

 

Email: daniels@captio.no 

Mob: (+47) 9280 4346

Endre Hagerup Bøtker

Videoprodusent

 

Email: endre@captio.no 

Mob: (+47) 9840 6804

Frank Rønning

Videoprodusent

 

Email: frank@captio.no 

Mob: (+47) 9011 8992

Jan Ola Norstad

Videoprodusent

 

Email: ola@captio.no  

Mob: (+47) 9594 6307

Martin Lønne

Arbeidende styreleder

 

Email: martin@captio.no 

Mob: (+47) 9828 9824

Interessert i å høre mer om oss?

Vi hjelper deg med din videokommunikasjon.

Captio AS

Sandakerveien 24D, Bygg F1
0473 Oslo
Norge

(+47) 9303 4425

info@captio.no 

Følg oss